O nás / About Us / Über uns

O nás

Česká advokátní kancelář Bubník Myslil & Partners je mezinárodně orientovanou právnickou firmou, která nabízí právní služby se specializací na obchodní právo, právo společností, mezinárodní právo soukromé, nemovitosti, pracovní právo, soudní a rozhodčí řízení, smluvní právo, vymáhání pohledávek, insolvenční právo, dědictví a závěti, investice, franchising, logistiku, přepravu, distribuci, fúze a akvizice, farmaceutické právo, rodinné právo, sportovní právo, soutěžní právo, a příbuzné obory. Podrobná specifikace poskytovaných služeb je uvedena v části "Služby" .

Práce našich advokátů je oceňována pro vysokou kvalitu právních služeb a dlouholetou zkušenost.

Úspěch naší činnosti pro klienty je založen na osobní odpovědnosti a plném pochopení jejich potřeb. Zastupujeme společnosti v širokém spektru obchodní činnosti a zastupujeme jak národní, nadnárodní a globální společnosti, tak společnosti vlastněné jednou osobou, i začínající společnosti. Spolupracujeme s mnoha mezinárodními právními firmami. Snažíme se být našim klientům dlouholetým partnerem pro každodenní problémy, stejně tak jako pro větší a méně časté transakce. Mnoho advokátů přichází pouze se správnými odpověďmi. My nabízíme řešení problémů a naše činnost je zaměřena na nalezení nejlepšího výsledku pro naše klienty.

Naši partneři jsou doporučováni v mnoha nezávislých publikacích, zvláště pro fúze a akvizice, právo společností, soutěžní právo a rozhodčí řízení. Naši partneři jsou uvedeni v seznamu rozhodců Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky v Praze a jsme rovněž rozhodci u rozhodčích soudů ve Vídni, Paříži a Lausanne.

Právní služby poskytujeme v angličtině, němčině, francouzštině, češtině a slovenštině.

Naše kancelář se nachází v srdci Prahy.

Advokátní kancelář byla založena v roce 1990 ihned poté, co bylo umožněno zřizování soukromých advokátních kanceláří v bývalém Československu. V roce 2001 kancelář fúzovala s advokátní kanceláří Čermák Hořejš Vrba pod názvem Čermák Hořejš Myslil a spol. (nyní Čermák a spol.).V roce 2008 se tato kancelář oddělila a obnovili jsme činnost pod jménem Bubník Myslil & Partners.

Náš přístup: profesionální a rychlá právní pomoc, flexibilní postup, spokojený klient.

 

Vytvořte si webové stránky zdarma!